shadow

۴ استان کشور درگیر سیل و آبگرفتگی هستند + پوگبا: هرگز در پاری‎سن ژرمن بازی نخواهم کرد!- فایو فان

باشگاه خبرنگاران جوان: شاهین فتحی معاون عملیات جمعیت هلال احمر در رابطه با امدادرسانی به سیل زدگان طی 24 ساعت گذشته اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته 4 استان کشور از جمله استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان و زنجان درگیر سیل و آبگرفتگی بودند
وی افزود:27 امدادگران هلال احمر در قالب 7 تیم امدادی در طول این مدت در 4 شهر و روستا به 110 نفر گرفتار در سیل امدادرسانی کردند و همچنین به 5 نفر خدمات اسکان اضطراری ارائه شد.

معاون عملیات جمعیت هلال احمر ادامه داد: در این مدت یک تن بر اثر برخورد صاعقه در شهرستان تکاب واقع در استان آذربایجان غربی جان خود را از دست داد.

باشگاه خبرنگاران جوان: شاهین فتحی معاون عملیات جمعیت هلال احمر در رابطه با امدادرسانی به سیل زدگان طی 24 ساعت گذشته اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته 4 استان کشور از جمله استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان و زنجان درگیر سیل و آبگرفتگی بودند.

فتحی بیان کرد: امدادگران هلال احمر در 24 ساعت گذشته نسبت به تخلیه آب 14 منزل مسکونی گرفتار در سیل اقدام کردندو همچنین یک دستگاه چادر و 24 تخته پتو را در میان سیل زدگان توزیع کردند.

——————-

خبرگزاری مهر: با به پایان رسیدن فصل فوتبال در لیگ‎های مطرح اروپایی اخبار مربوط به نقل و انتقالات یک بار دیگر داغ می‌شوند

او در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی گفت: مطمئنم هرگز در پارک دپرنس برای باشگاه پی‎اس‎جی بازی نخواهم کرد. اصلا مجذوب چنین ایده‌‏ای نیستم، چون پدر و مادرم طرفدار مارسی بودند و در نتیجه پاریس ایده خوبی برای من نیست.

سوال دیگر از پوگبا درباره مورینیو و رابطه این دو با یکدیگر بود. وی گفت: صحبت‎های زیادی در این باره شده است و زمانی که من بازی نمی‏‌کنم و روی نیمکت هستم بیشتر درباره من شایعه می‏‌شود. مردم فکر می‏‌کنند ما مشکلی داریم، اما فراموش نکنید لازم نیست حتما مربی و بازیکن بهترین دوستان هم باشند. با هم به رستوران رفتیم و آن زمان من مشکلاتی داشتم، مشکلاتی روحی، همین. او مرا روی نیمکت گذاشت، اما من در زمین جواب دادم و هر بار به من بازی داد بهترین بازی‎ام را ارائه کردم.

خبرگزاری مهر: با به پایان رسیدن فصل فوتبال در لیگ‎های مطرح اروپایی اخبار مربوط به نقل و انتقالات یک بار دیگر داغ می‌شوند. یکی از این اخبار مربوط به پوگبا است که مدام به تیم‎های دیگر و مخصوصا پاری‏‌سن ژرمن نسبت داده می‎شود. هرچند که این بازیکن فرانسوی اخیرا خودش در مصاحبه‎ای احتمال پیوستن به پی‎اس‎جی را رد کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *